GAMYBA
Gaminama produkcija ir prekyba:

  • vakuuminiai maišeliai be spaudos ir su spauda,
  • termosusitraukiantys maišeliai su spauda iki 6 spalvų,
  • maišeliai iš CPP, LDPE, BOPP su flekso spauda,
  • popieriniai balti ir rudi maišeliai su polipropileniniu langeliu ir su mikroperforacija, su riebalų nepraleidžiančiu sluoksniu,
  • maišeliai su dugnu ir "zip" juostele.
  • kepimo maišeliai su šilumos izoliaciniu sluoksniu (tinkami šaldyti šaldiklyje, atsparūs karščiui) ir kt.

 

Gamybos klausimais galite kreiptis:          kontaktai
 

 

gamyba


Siūlome VISAS PAKAVIMO GALIMYBES pagal Jūsų pasirinktą maisto produktą:

1. Vakuuminiai maišeliai be spaudos ir su (iki 8 spalvų) spauda iš PA/PE, PET/PE, OPA/PE, PET/PE/EVOH/PE medžiagų.

2. Termosusitraukiantys maišeliai, skirti mėsos pramonei, iš 11 sluoksnių ekstruderiuotos medžiagos, pasižymintys ypač dideliu mechaniniu atsparumu pradūrimui ir siūlės užlydymo galimybėms per smulkias raukšles (“overlap”). Galima spauda iki 6 spalvų.

3. Maišeliai iš CPP, LDPE, BOPP su (iki 8 spalvų) flekso spauda duonos ir konditerijos gaminiams, šviežioms salotoms, vaisiams ir daržovėms.

4. Popieriniai (įvarios gramatūros) balti ir rudi su polipropileniniu langeliu ir su mikroperforacija maišeliai, skirti duonos ir konditerijos gaminiams. Balti popieriniai maišeliai padengti riebalams nepralaidžia medžiaga ir skirti mėsos ir žuvies produktams ir pusgaminiams pakuoti.

5. Kepimo maišeliai: poliesterio plėvelė su šilumos izoliaciniu sluoksniu. Kepimo maišeliai tinkami sąlyčiui su maistu, atlaiko šaldiklio temperatūrą iki -700C ir yra atsparūs karščiui, todėl gali būti saugiai naudojami maistui kepti orkaitėje iki 2200C 30 min.