GRILIO MAIŠELIAI, KEPIMO MAIŠELIAI
MAIŠELIAI GRILIUI

Maišelius griliui galime paruošti įvairių matmenų. Mes galime pasiūlyti: BOPP, padengtus aliuminio ar PE sluoksniu maišelius griliui. Maišeliai gali būti pagaminami iš tokių medžiagų ir tokių dydžių, kokių pageidauja klientas, taip pat gali būti su spauda ar be jos.
Maišeliai gali būti baltos ar rudos spalvos.


KEPIMO MAIŠELIAI

Kepimo maišeliai: poliesterio plėvelė su šilumos izoliaciniu sluoksniu. Kepimo maišeliai tinkami sąlyčiui su maistu, atlaiko šaldiklio temperatūrą iki -700C ir yra atsparūs karščiui, todėl gali būti saugiai naudojami maistui kepti orkaitėje iki 2200C 30 min.

Kepimo maišai atlaiko šaldiklio temperatūrą iki -250C ir maistas gali būti šildomas / kepamas šiuose maišuose iki 1800C įkaitintoje orkaitėje. Įdėjus į orkaitę, maišą reikia iš viršaus keletą kartų pradurti dantų krapštuku, kad kepimo metu iš jo išeitų nereikalingi garai, jis per daug neišsipūstų ir neprisiliestų prie orkaitės sienelių. Jei norite, kad mėsa arba žuvis apskrustų, baigiant kepti, maišelį viršuje perkirpkite ir patiekalą dar palaikykite karštoje orkaitėje, kol apskrus.
  • Galima gaminti beveik viską: daržoves, mėsą, žuvį ar jų derinius, pavyzdžiui, vištieną su bulvėmis arba žuvį su cukinija. Garnyras su pagrindiniu patiekalu kepa vienu metu ir patiekiami kartu.
  • Maišelis apsaugo kepimo skardą ir orkaitės sieneles nuo riebalų, kuriuos po to sunku nugramdyti.
  • Galėsite pagaminti labai skanų ir minkštą patiekalą, nes jis troškinsins ne tik savo sultyse, bet ir bus veikiamas viduje cirkuliuojančių karštų garų.
  • Prieš kepant nebūtina papildomai įpilti riebalų - patiekalas ir taip bus sultingas.
  • Kepimo maišo hermetiškumas leidžia naudoti marinatus, vyną ir kitus skysčius, kurie geba suteikti patiekalui papildomą aromatą.
  • Maišelis hermetiškas, tvirtas ir netgi po kepimo jį galima atidaryti tik peiliu arba žirklėmis.
  • Produktai hermetiškame maiše iškepa žymiai greičiau (maždaug dvigubai).
  • Privalumas - kad galima sekti kepimo procesą, nes maišas skaidrus, neprikimba, net jei ilgiau paskrunda.
  • Garuojančios mėsos sultys neleidžia mėsai išdžiūti bet ir neįtakoja apskrudimo. Patiekalas ir apskrunda, ir sultingas lieka.
bag  bag2  bags12a

cooking bags small      cooking bags 2 small

Kepimo pavyzdžiai:


cooking bag 1 small     cooking bag 1a small
cooking bag 1b small     cooking bag 1c small

cooking bag 2 small     cooking bag 2b small

cooking bag 4 small     cooking bag 4b small
cooking bag 4c small     cooking bag 4d