VAKUUMINĖ IR TERMOSUSITRAUKIANTI PLĖVELĖ, VAKUUMINIAI TERMOSUSITRAUKIANTYS MAIŠELIAI
<< ATGAL

PAKAVIMO MEDŽIAGOS

Atsižvelgiant į individualius kliento reikalavimus pakuotei, mes galime pasiūlyti ir parinkti tinkamiausią pakuotės tipą, bei tinkamiausias medžiagas -  vakuuminius maišelius, termo susitraukiančius vakuuminius maišelius,  plėveles ar plėvelių derinius, užlydomus indelius ir t.t.

marpol Logo 8370 Allvac logo
www.marpol.pl www.buergofol.de www.allvac.de

Galimybė pjaustyti plėvelę pagal reikiamus matmenis mūsų gamybos vietoje Kaune.
 

SUSITRAUKIANTYS MAIŠELIAI IR PLĖVELĖS

Mūsų asortimente esantys susitraukiantys maišeliai gaminami pagal pažangią naujovišką patentuotą technologiją ir užtikrina produkto maksimalų galiojimą laiką ir puikią išvaizdą. Maišeliai gali būti 90-400 mm pločio, 200-600 mm ilgio ir 40-80 mikr. storio. Mes siūlome:

- susitraukiančius barjerinius maišelius

shrinkbags1 boneinshrink 1

FME TR X barrier bag  KME barrior bag
 
- šaldymui skirtus "kvėpuojančius" maišelius

Frozen

- celiuliozinė plėvelė/maišeliai mėsos gaminių rūkymui, kepimui, virimui

cook in bags fme tre ep Cook in bags KK NX

- termo susitraukiančius maišelius

Formshrinkmeat1

- srautines "flow - pack" plėveles (srautinis produktų pakavimas)

Meatflow2 shrink flowrap bone in

shrink TU series

VAKUUMINIAI MAIŠELIAI, VAKUUMINĖ PLĖVELĖ

 

Vakuuminė barjerinė pakuotė skirta greitai gendantiems arba ilgą galiojimo laiką turintiems maisto gaminiams, todėl parenkant vakuumines plėveles labai svarbus jų barjeriškumas ir fizinės savybės. Mes galime pasiūlyti daugiasluoksnes vakuumines plėveles skirtingų storių, bei skirtingų barjerinių savybių – vidutinio barjero PA/PE (vakuuminėms plėvelems), bei aukšto barjero PA/EVOH/PE  plėveles (pakuotėms MAP aplinkoje). Plėvelės gali turėti lengvo atplėšimo (“peel”), nerasojimo (“anti-fog”), daugkartinio atidarymo (“multipeel”) savybes, bei tinkamos sterilizacijos procesui.


Vacuumpouch1

Jei pakuotė reikalinga išskirtinė, galime pasiūlyti laminuotas vakuumines plėveles, kurios gali būti reikiamo storio bei barjerinių savybių. Vidutinio barjero laminuota plėvelė PET/PE ar OPA/PE ir kt., bei aukšto barjero PET/EVOH/PE, OPP/EVOH/PE  ir kt. Naudojamos MAP pakuotėms. Plėveles gaminamos ir su spauda pagal užsakovo dizainą iki 10 spalvų.

   

APTRAUKIANTI "SKIN" PLĖVELĖ

"Skin" tipo vakuuminė pakuotė - tai aptraukimas plėvele pagal produkto formas ("skin packaging").

Barjerinė "skin" plėvelė:

meatskin2 meatskin6
  meatskin3     skinmeat5


TERMOFORMUOJAMA PLĖVELĖ

Atsižvelgiant į norimą pakuotės tipą, galime pasiūlyti ir pusiau kieto tipo  APET/PE, PVC/PE , APET/EVOH/PE, PVC/EVOH/PE termoformuojamas  vakuumines plėveles. Šios plėvelės gali būti įvairaus storio (nuo 200-800 mkr.) bei spalvų (skaidri, balta, juoda, geltona ir t.t.)

thermo high barrier flexo hybar  Thermoforming films Medium barrier flexo vacuum

UŽLYDOMA PLĖVELĖ

Atvėsintiems ar užšaldytiems mėsos, paukštienos gaminiams, taip pat pusfabrikačiams, galime pasiūlyti  užlydomus indelius, kurie priklausomai pakuotei kelemų reikalavimų, gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų: PP, CPET, PP šaldymui ir t.t.

   

Indeliai gali būti įvairių išmatavimų, gylių  bei įvairių spalvų: skaidrūs, balti, juodi, geltoni ir t.t. Indelių užlydymui pasiūlysime įvairaus barjero  bei savybių (su lengvo atlupimo ir nerasojimo efektu) vakuuminių plėvelių.

         meattray3

Indelių užlydymui galime pasiūlyti skirtingo storio, lengvo atplėšimo ("peel"), su spauda ir be jos lydymo plėvelę šių kompanijų:

marpol Logo New Linpac logo jpeg
www.marpol.pl www.linpac.com

<< ATGAL