Mėsai, žuviai, paukštienai

·  Vakuuminis pakavimas apsaugo produktą nuo išorės veiksnių, prailgina produkto vartojimo terminą, išsaugant jo maistines savybes. Galima pakuoti produktus naudojant padėkliukus: putų polistirolo, popierinius metalizuotus.

·  'Flowpack' pakavimas - tai srautinis produktų pakavimas pagalvėlėmis. Šio tipo įrengimai pasižymi dideliu greičiu ir patikimumu, greitu formų keitimu bei patogiu naudojimu ir priežiūra.

·  Vyniojimas į tamprią 'stretch' plėvelę suteikia produktui estetinį vaizdą bei patogumą patiekiant ant prekystalio.

·  Indelių užlydymo įrengimus tikslinga naudoti vakuuminiam MAP pakavimui, t.y. pakavimui su dujomis, kurių mišinys parenkamas pagal pakuojamą produktą bei išsilaikymo trukmę.

·  Pjaustymas griežinėliais, juostelėmis ar kubeliais - tai labai greitas būdas patogiai patiekti produktą. Šie pjaustymo įrengimai dažniausiai komponuojami kartu su kitais pakavimo įrengimais, kad pagreitinti automatinį pakavimo procesą.

Svėrimas ir etiketavimas
 
·  Gamintojas - Espera

·  Svėrimo įrengimus patogu naudoti kartu su kitais pakavimo įrengimais, norint supakuoti tam tikrą nustatytą svorį produktų.

Pjaustymas

·  Gamintojas - TREIF

·  Pjaustymas griežinėliais, juostelėmis ar kubeliais - tai labai greitas būdas patogiai patiekti produktą. Taip pat jūsų produktui suteikiamas puikus estetinis vaizdas.

·  Be to, visi pjaustyti produktai išsilaiko ilgiau, jei jų griežinėlius perdengsite plėvele.

·  Šie pjaustymo įrengimai dažniausiai komponuojami kartu su kitais pakavimo įrengimais, kad pagreitinti automatinį pakavimo procesą.

 

Indelių užlydymas

 

·  Gamintojas - MONDINI

·  Indelių užlydymo įrengimus tikslinga naudoti vakuuminiam pakavimui su dujomis (MAP), kurių mišinys parenkamas pagal pakuojamą produktą bei išsilaikymo trukmę.

 

Vyniojimas

 

·  Gamintojas - AUTOMAC

·  Vyniojimas į tamprią plėvelę suteikia produktui estetinį vaizdą bei patogumą patiekiant ant prekystalio.

 

'Flowpack' pakavimas

 

·  Gamintojas - PFM

·  'Flowpack' pakavimas - tai srautinis produktų pakavimas pagalvėlėmis.

·  Šio tipo įrengimai pasižymi dideliu greičiu ir patikimumu, greitu formų keitimu bei patogiu naudojimu ir priežiūra.

 

Vakuuminis pakavimas

·  Gamintojas - WEBOMATIC

·  Vakuuminis pakavimas apsaugo produktą nuo išorės veiksnių, prailgina produkto vartojimo terminą, išsaugant jo maistines savybes.

·  Galima pakuoti produktus naudojant padėkliukus: putų polistirolo, popierinius metalizuotus.